Choď na obsah Choď na menu
 


 TJ DRUŽSTEVNÍK ODORÍN

V roku 1949 v Odoríne vznikol telovýchovný spolok SOKOL. Zakladateľmi boli Ján Knizner, Emil Baluch a Ján Repaský. V auguste 1963 bola TJ v Odoríne obnovená. Futbalové ihrisko s príslušnými budovami sa postavilo v rokoch 1974 - 1976.

Futbal v Odoríne napredoval nielen kvalitou hráčov a technickým zabezpečením, o čom svedčí sezóna 1974/1975, keď Odorín hral prvú B triedu s mestami napr. Krompachy, Spišské Vlachy, Levoča, Stará Ľubovňa, Kežmarok, Ľubica.
 
Súčasným predsedom futbalového oddielu Telovýchovná jednota Družstevník Odorín je Ján Fabian. Dnes má TJ jedno žiacke mužstvo, jedno dorastenecké mužstvo a jedno "A" mužstvo.
 

Príspevky

● Dorast

Naši dorastenci hrajú svoje majstrovské futbalové zápasy vo futbalovej súťaži U19, riadenej Spišským oblastným futbalovým zväzom - SOFZ. 

 

 

● Žiaci

Naši žiaci hrajú svoje majstrovské futbalové zápasy vo futbalovej súťaži U15 - skupina A, riadenej Spišským oblastným futbalovým zväzom - SOFZ. 

 

 

TJ DRUŽSTEVNÍK ODORÍN nájdete už aj na Facebooku: http://www.facebook.com/TjDruzstevnikOdorin !!!